за САД

NEware технологија Limited

NEware е производител професионални тестирање батерија систем кој седиште се наоѓа во Шенжен, посветен инженери China.Neware, професионални техничари, производство, продажба и по услуга на персоналот да обезбеди водечка индустрија на тестирање решенија батеријата до лаборатории и компании да ги тестираат клетки, батерија, EV батерија, супер кондензатор и складирање на енергија во целиот world.Our долгогодишно искуство и докажано од страна на систем САП обезбеди клиенти се задоволни со секој NEware product.We цениме ако било повратни информации.
прочитате повеќе за нас

нашиот производ

Ве молиме оставете го на нас и ние ќе бидеме во контакт во рамките на 24hours

контактирајте со нас денес
 • Вести

  Bttery Testing

  Use of battery testing equipment The battery detecting device is a device for detecting the battery capacity and various index parameters of the battery. The battery detecting device can effectivel...
  Гледај Повеќе
 • Вести

  Capacitor Test

  Capacitor test considerations 1. Before operating the capacitor test instrument, read the instructions in detail or under the guidance of a professional technician to avoid misuse. 2. Note that the...
  Гледај Повеќе